w ,

Za co Nitrozyniak dostał bana na Twitchu? Takefun podczas gry w LoLa: „Jak Hi*ler jechał z…”

Nitro ponownie został zbanowany na Twitchu, tym razem nie ze swojej winy.


Nitro od maja był zawieszony, wrócił na Twitcha 11 lipca i po kilkudziesięciu godzinach ponownie został zbanowany. W teorii ban jest permanentny, natomiast standardowo są dwa rodzaje banów typu  „na zawsze”.

Nitro otrzymał tego łagodniejszego, z możliwością odwołania się. Możliwe więc, że raz jeszcze wróci na Twitcha. Za co jednak jest to zawieszenie? Youtuber sam udostępnił dokładną wiadomość, jaką otrzymał od platformy. Chodziło o „niemoderowane nienawistne zachowanie”.

@https://twitter.com/thenitrozyniak/status/1414366663714222080

Za co Nitro został znowu zbanowany?

Oczywiście „niemoderowane nienawistne zachowanie” niewielu osobom cokolwiek mówi, więc konkretnie – podczas gry w LoLa, Takefun powiedział coś, czego na Twitchu zdecydowanie mówić nie wolno.

Dla TTV nie ma znaczenia, że powiedziała to inna osoba, przynajmniej w tej sytuacji. Mimo tego, że Sergiusz skrytykował takie słowa, to i tak został zbanowany. Dokładnie chodziło o:

Video

Klip: PanMucha

„Jedziemy z wami, jak Ży… Jak Hit*er jechał…”

Jest to na tyle „niebezpieczne zdanie”, że bez gwiazdki nawet Google ogranicza daną informację. Bardzo możliwe, że Nitro zostanie odbanowany. W tym przypadku zrobił wszystko, czego TTV normalnie oczekuje – krytyka danej osoby.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends