w

Zaskakujące pieniądze, jakie zarabia Japczan ze swoich 5 piosenek. Nie może narzekać

Japczan nadal ma bana na Twitchu, natomiast streamuje na Youtube i jak ostatnio pokazał, dalej nie narzeka na zarobki.


Japczan z pozoru zniknął z Internetu, ale tylko z pozoru. Choć na jego głównym kanale nie ma żadnych filmów od 2 miesięcy, to zbanowany streamer Twitch nie może narzekać na brak pieniędzy. Japczan streamuje na pobocznym kanale, a na jego zarobki wpływają chociażby piosenki.

Podczas jednej z ostatnich transmisji Japczan potwierdził, że za 5 piosenek na Spotify jest w stanie wyciągnąć spore pieniądze, jak na fakt, że w teorii nie są to jakieś niesamowite hity.

Ile Japczan zarabia z piosenek?

Wielokrotnie pisaliśmy o zarobkach z Youtube’a czy z Twitcha, tym razem będzie o piosenkach. Zarobki pochodzą ze Spotify i innych muzycznych platform, z których korzysta Japczan. Okazuje się, że nie są to małe pieniądze i wiele osób chciałoby zarabiać taką kasę poprzez tworzenie muzyki.

Klip: NjN Shoty

W grudniu Japczan zarobił z muzyki 7800 zł. Jest to naprawdę sporo, biorąc pod uwagę fakt, że Japczan nie dodaje nowych utworów. Naturalnie nie są to zarobki, jakie Japczan osiągał w czasach streamowania na Twitchu, ale dzięki temu jest w stanie normalnie się utrzymywać, nie wydając specjalnie swoich pieniędzy z walk etc.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka