w

Ascent, nowa mapa w Valorant widoczna na nowym filmie Riot Games

Reklama

Nową mapą, jaką zobaczymy w Valorant prawdopodobnie będzie Ascent. Wiadomo o niej całkiem dużo, a Riot przemyca kolejne informacje w swoim nowym filmie.

Reklama

Beta Valorant oznacza nowości. Riot bardzo konkretnie informował, że w sumie w tym okresie możemy się spodziewać 4 map i 12 postaci. Czwartą lokacją według przecieków i niepotwierdzonych jeszcze informacji będzie Ascent.

Ascent w Valorant – co wiadomo?

Układ Ascent prezentowaliśmy już wczoraj. Leakerom udało się wydobyć go z plików gry. Dzisiaj natomiast pomaga sam Riot, który w najnowszych swoich wiadomościach udostępnił krótki klip ze swoich testów.

Wprawne oko społeczności dostrzegło w materiale coś, co mogło kompletnie umknąć. Widzimy tam lokację, której nie ma jeszcze w grze.

Wizja miasta zawieszonego w chmurach przypomniała graczom o jednej z grafik. Bardzo możliwe, że rzeczywiście tutaj widzimy Ascent, choć nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez Riot.

Jednocześnie nie wiadomo, kiedy mapa może wejść do gry. Premiera Valorant została zaplanowana na lato 2020 i choć gracze podają czerwiec, to nie zostało to nigdzie potwierdzone. Trudno w ogóle przewidywać jakiekolwiek terminy dla tak nowej gry. Musi minąć kilka miesięcy, by dokładnie poznać harmonogram, jakim będzie się kierowało Riot przy wydawaniu nowości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant