w

Fabuła w Valorant. O czym jest historia w nowym FPS od Riot Games?

Riot Games zapoznało graczy z fabułą, z jaką będziemy mogli spotkać się w Valorant


Na FPS-a od Riot Games czeka już naprawdę wielu graczy. Mimo, iż gra jeszcze nie powstała, to już cieszy się wieloma obserwującymi ją użytkownikami. Deweloperzy są świadomi tej sytuacji, dlatego dawkują informacje na temat swojej produkcji. Jedną z kwestii, jakie poznaliśmy na przestrzeni ostatnich tygodni jest zarys fabuły.

Na czym przede wszystkim będzie opierać się fabuła FPS-a od Riot?

Jak już dowiedzieliśmy się mnóstwo informacji na temat postaci będziemy mogli uzyskać na podstawie tego, jak wchodzą one w interakcję ze środowiskiem. Dla przykładu narodowość agentów będzie można określić po akcencie, jakim się posługują.

Riot Games po krótce opowiedziało już historię i otoczenie świata Valorant. Przede wszystkim jest to Ziemia w dość bliskiej przyszłości. Ludzkość posiada mnóstwo futurystycznej technologii i nie zmierza w żadnym konkretnym kierunku, lecz w pewnym momencie odbywa się tajemnicze wydarzenie nazywane “Pierwszym Światłem”.

W wyniku “Pierwszego Światła” ludzie z całego świata uzyskują hiper-moce. Cała ta sytuacja doprowadziła do globalnych zmian oraz powstaniu nowych rządów. Odpowiedzią na całe zło, które zaszło w związku z “Pierwszym Światłem” jest powstanie nowej organizacji Valorant.

Dotychczas tylko tyle informacji trafiło do wiadomości publicznej w oficjalnym tonie. Z czasem zapewne będziemy dowiadywać się coraz większej liczby szczegółów.