w

Gracze Valoranta proponują dodanie do gry casualowych skórek postaci

Choć Riot wyraźnie zaznaczył, że w Valorancie stawia przede wszystkim na przejrzystość, to artyści nie dają za wygraną i tworzą kolejne skórki do agentów.


Czy kiedykolwiek w Valorancie pojawią się skórki do Agentów? Deweloperzy wspominali, że nie mogą tego wykluczyć. Musiałoby to jednak zostać zaimplementowane w taki sposób, by nie przeszkadzać w rozgrywkach.

O tym, że skórki mogą być szkodliwe wiedzą doskonale gracze CS:GO, którzy mimo upływu kilku miesięcy od wprowadzenia skinów postaci, nadal mają problemy z ich widocznością na mapach.

Casualowe skórki w Valorancie?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “MVC_XIV” wspomina, że chętnie zobaczyłby takie zwyczajne odsłony agentów Valoranta. Powstała nawet propozycja tego, jak mogłyby wyglądać takie skiny.

Społeczność wspomina, że tego typu skórki mają sporą szansę na wejście któregoś dnia do gry. Głównie dlatego, że łatwo stwierdzić, że żółty kolor to oczywiście Raze, a zielona zawsze będzie Viper. Latająca w powietrzu Jett i stojąca obok, ubrana na biało Sage.

Wszystko bardzo czytelne i łatwe do skojarzenia. Nie ma tutaj wielu szczegółów, mylących kolorów i elementów, gdzie ktoś mógłby się zastanawiać, czy na pewno stoi przed Raze trzymającą rakietę, czy może to lecząca kogoś Sage.

Riot nie odpowiedział jednak na tę propozycję i trudno tego oczekiwać. Deweloperzy na pewno testowali kilka różnych wersji postaci i sami przyznawali, że nawet przy tworzeniu broni kierowali się zasadą jak największej czytelności.