w

Ile map i agentów będzie podczas premiery Valorant? Graczy czeka kilka nowości jeszcze podczas bety

Valorant oferuje całkiem dużo nowości już podczas bety i jak się okazuje, to nie wszystko, co przygotowali dla graczy twórcy.


Valorant w tym momencie zawiera w sobie 3 mapy, na których można grać w sumie 10 agentami. Podczas startu bety, 7 kwietnia dodano jedną nową lokację oraz nową Agentkę – Raze.

Nowa postać jest bardzo mocna, a wiele osób nawet uważa, że potrzebuje lekkiego nerfa do swojej rakiety, czy namierzającego robota. I choć nie ma póki co informacji o planowanych zmianach balansu, to Rioterzy ujawniają nieco więcej o samej premierze gry.

Ile map i postaci?

Valorant podczas bety otrzyma jeszcze kilka nowości. W tym jedną nową mapę oraz aż dwie postacie. Oznacza to tyle, że na premierę latem 2020, w grze powinny się znajdować cztery lokacje i dwunastu agentów.

To już liczba, z którą faktycznie można zrobić coś sensownego. Nowe postacie będą do odblokowania na tej samej zasadzie co Raze. Kim mogą być? Tutaj typów jest w sumie kilka.

SHATTER W VALORANT

Leakerzy, czyli osoby zajmujące się przeszukiwaniem gry wspominały między innymi o agencie imieniem Shatter. Oprócz niego wspominano również o:

  • Wraith
  • Pandemic
  • Throne

Mogą to być jednak tylko nazwy kodowe, które będą się różnić od tych ostatecznych. Pokazuje to natomiast, że Riot ma w przygotowaniu już kilu następnych agentów. Skoro na premierę ma być ich dwunastu, a tu w plikach jest czterech kolejnych, to możemy się domyślać, że trochę postaci będzie.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant