w

Jak przenieść czułość z CSGO, Overwatch, R6 lub Apex Legends do Valorant?

Source: Dexerto

Nadchodzi beta Valoranta. W jaki sposób możemy przenieść czułość gry z CSGO, Overwatcha, R6S lub APEX Legends do Valorant?


Nowy FPS od Riot Games zbliża się wielkimi krokami, a coraz więcej graczy spiera się o to, czy jest to produkcja bliższa Counter-Strike’owi czy Overwatchowi. Tak czy inaczej zarówno z jednego, jak i drugiego tytułu na Valorant przeniesie się spora liczba graczy.

Już wkrótce będziemy mogli wziąć udział w becie nadchodzącego FPS-a. Zdecydowanej liczbie graczy ciężko będzie się przyzwyczaić choćby do nowych ustawień w grze i z pewnością przydałoby się przenieść przynajmniej czułość myszy.

Profesjonalny gracz udostępnił poradnik, który możemy pomóc z przenoszeniem czułości.

Profesjonalny gracz APEX-a opublikował w swoich mediach społecznościowych poradnik, który może pomóc w przenoszeniu czułości z różnych tytułów. Wzory są bardzo proste:

  • Przeformowując czułość z CSGO lub APEX-a wystarczy podzielić ją przez 3.18181818, by uzyskać taką samą czułość w Valorant
  • Konwertując czułość z Overwatcha wystarczy podzielić ją przez 10.6, by uzyskać taką samą czułość w Valorant
  • Przemieniając czułość z R6S wystarczy pomnożyć ją przez 1.2, by uzyskać taką samą czułość w Valorant

Twórca powyższego poradniku zapowiedział również, że już wkrótce opublikuje sposób na przeniesienie FOV. Powyższy sposób na przekonwertowanie czułości na pewno przyda się wielu graczom, zwłaszcza podczas nadchodzącej bety.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant