w

Sklep w Valorant ma działać tak, jak w Fortnite. Co to oznacza dla graczy?

Jeden ze znanych polskich streamerów ujawnił informację na temat sklepu, jaki ma się pojawić w Valorant – nowym FPS od Riot Games.


W Valorant nie będzie przedmiotów, które mogłyby dawać jakąkolwiek przewagę. Gra będzie całkowicie za darmo, natomiast ma zarabiać za pomocą elementów kosmetycznych. Przypomnijmy, że Riot wyraźnie zaznaczał, że nie będzie żadnych skórek do postaci.

Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie będzie przedmiotów kosmetycznych. Do dyspozycji twórców pozostają skiny do broni, zawieszki oraz graffiti. Ich odblokowanie ma być możliwe na kilka sposób, z czego głównym będą kontrakty.

PRZECIEK POKAZAŁ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ WYBRANE SKINY

Sklep w Valorant, jak w Fortnite?

Jeden ze znanych polskich streamerów wspomniał podczas swojej transmisji, że sklep w Valorant ma przypominać ten znany z Fortnite. Trudno potwierdzić jego słowa, bo do tej pory nie było o tym większej wzmianki.

“Sklep jest jak w Fortnite, codziennie Daily Shop z kilkoma itemami” – mówi Ewron.

Czy faktycznie tak będzie? Trudno powiedzieć. O tym przekonamy się zapewne dopiero 7 kwietnia, lub na samą premierę, gdzie zostaną dodane już wszystkie systemy i mechaniki. Póki co trzeba czekać na dostęp do gry. Ten będzie możliwy do zdobycia już dzisiaj od godzin wieczornych. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to godzina 19:00.

JEDNA Z ZAWIESZEK DO BRONI, JAKA POJAWI SIĘ W VALORANT

Wszystko na temat bety, tego jak się dostać i jak zgarnąć “klucz” przeczytacie tutaj. W sumie na Europę ma być 25 tysięcy dostępów w pierwszej fali, więc stosunkowo niewiele. W dniach 4-6 nie będzie się dało otrzymać dostępu, dopiero ponownie dropy zostaną włączone od 7 kwietnia.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant