w

Jak zająć nazwę użytkownika w Valorant jeszcze przed betą?

Jakiś czas temu Riot podjął decyzję o zmianie rodzaju kont. Dzięki temu już teraz można zająć sobie nazwę użytkownika dla Valorant.


Choć beta Valorant jeszcze się nie rozpoczęła, to już teraz można sobie zająć swoją nazwę. Gracze League of Legends doskonale wiedzą, że konta LoL’owe niedawno zmieniły się w konta Riot. Wszystko przez to, by w każdej grze mieć taką samą nazwę użytkownika i unikalny nick.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób Valorant zostanie udostępniony i czy będzie to za pośrednictwem klienta League of Legends, natomiast już teraz można zaklepać nazwę korzystając z oficjalnej strony LoLa.

 Unikalna nazwa użytkownika w Valorant

Pamiętajcie jednak, że nazwa użytkownika nie oznacza końcowego nicku, jaki będzie się pokazywał na serwerach. To nazwa, której będziecie używać jedynie do logowania dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku LoLa.

W tym celu musicie przejść do oficjalnej strony League of Legends i przejść przez proces tworzenia konta.

Po zatwierdzeniu maila i wybrania daty urodzin, otrzymacie możliwość ustawienia swojego Riot ID – to będzie nazwa używana do logowania na Wasze przyszłe konto Valorant.

Teraz możecie spokojnie czekać na betę. Niestety nie wiadomo, kiedy wystartuje. Najnowsze informacje z wczoraj mówią o końcówce tego miesiąca, choć są też głosy o 17-18 marca, kiedy to miał się odbyć pierwszy event dla streamerów i youtuberów. Trzeba być czujnym tak naprawdę przez cały miesiąc.