w

Kolejne tryby w Valorant kwestią czasu. Odkryto właśnie ładunek, który może zastąpić Spike’a

Obecnie jedynym trybem, w jaki można grać w Valorant jest podkładanie Spike’a. Zastąpił on klasyczną bombę, znaną chociażby z CS:GO.


Valorant postawił na znany wszystkich tryb z podkładaniem ładunku. Jedna drużyna ma za zadanie umieścić go na jednym z trzech „bombsite’ów”, natomiast druga rozbroić, ewentualnie zlikwidować przeciwników.

Ładunkiem w Valorancie jest Spike, którego podkłada się zupełnie tak samo, jak bombę w CS:GO. Teraz leakerzy pokazują, że w plikach znajduje się coś, co prawdopodobnie będzie elementem innego trybu, lub do zastąpienia z jakiegoś powodu Spike’a.

Nowy ładunek w Valorant

Jedna z osób zajmujących się przeszukiwaniem plików informuje o znalezieniu innego ładunku, niż znany już wszystkim Spike. Jak czytamy w opisie, nie wiadomo jeszcze do czego może służyć.

Według pierwszych domysłów albo jest to porzucony koncept, albo coś do nowego trybu, ewentualnie z jakiegoś powodu walizka z ładunkiem zastąpi w wybranych trybach Spike.

Twórcy podkreślali, że Valorant nie będzie ograniczony tylko do jednego trybu i z czasem mają pojawiać się kolejne. Póki co nie ma jednak żadnych informacji, na temat przyszłych trybów i tego, na czym będą polegały.

Spekuluje się, że w Valorant może pojawić się klasyczne pchanie ładunku, czy zajmowanie punktów. Jednak Riot w żadnym miejscu tego nie potwierdził. Próżno także o tym szukać informacji w plikach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant