w

Kto będzie reprezentował Polskę w Valorant podczas Twitch Rivals już jutro?

Już jutro będziecie mieli okazję oglądać starcia w Valorant różnych drużyn, związanych z Twitchem. Pojawi się także polska ekipa.


Valorant zaczyna z mocnym przytupem. Większość streamów, które wystartują już jutro będzie się obracać wokół pokazywania wcześniej nagranych materiałów i tłumaczenia wszystkiego swoim widzom.

O godzinie 19:00 zobaczymy jednak już pierwszy mecz polskiej ekipy w Twitch Rivals – czymś, co można porównać z turniejem influencerów.

Kto zagra w polskiej drużynie?

Polska drużyna została nazwana “Team EMEA Alpha”, a jej mecze odbędą się już jutro od godziny 19:00. W składzie znaleźli się:

  • Lothar
  • Izak
  • Pago3
  • Neo
  • Taz

Czyli tak naprawdę śmietanka streamerów i profesjonalnych graczy. Jak wygląda harmonogram? Pojedynek Polaków zobaczymy jutro o godzinie 19:00 oraz 20:20. Potem dopiero 7 kwietnia, natomiast nie ma jeszcze podanych konkretnych drużyn. To będzie zależało od wyników z jutrzejszych meczów.

Pamiętajcie, że są to mecze pokazowe i ich poziom może być bardzo różny. Polska ma jednak naprawdę mocną ekipę, która może się zaprezentować z naprawdę dobrej strony.

Wszystkie szczegóły dostępne są bezpośrednio na stronie turnieju. Wymienione tutaj osoby nie będą jedynymi, które zobaczymy w świecie Valorant. Oprócz nich pojawi się też kilku innych influencerów, u których dropy mają być włączone. Samo Twitch Rivals można oglądać bezpośrednio na oficjalnym kanale Twitch.