w

Kto według polskich graczy Valorant jest najlepszą postacią w grze, a kto najgorszą?

Zamknięta beta Valorant już trochę trwa. Gracze mieli okazję pograć kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt godzin i wyrobić sobie zdanie odnośnie najlepszych i obecnie najgorszych postaci.


Riot zdecydował się w Valorant na dodanie różnych umiejętności konkretnym agentom. Oznacza to tyle, że jak zawsze w grach ze skillami, po jakimś czasie utworzą się różne trendy, a jedni bohaterowie będą silniejsi od drugich.

Jak obecnie balans w Valorant postrzega polska społeczność? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy? Kim warto uczyć się gry, a kogo lepiej masterować?

Kim grać w Valorant?

Na tle wszystkich innych postaci wybija się zdecydowanie ta jedna. Wiele osób uważa, że obencie nie ma lepszego wyboru, jeżeli zależy nam na wymasterowaniu którejś bohaterki. Chodzi tutaj oczywiście o… Jett. Szybka, zwinna, z bardzo potężną umiejętnością specjalną. To na nią w jednej z ankiet na grupie Valorant Polska zagłosowało najwięcej osób, jako na ulubioną agentkę.

Jett może i jest ulubiona, co nie oznacza, że nowi gracze powinni od razu się za nią zabierać. Według Polaków, na początek najlepiej wybrać Sage i skupić się głównie na poznaniu mechanik oraz opanowaniu wszystkich zasad, jakie rządzą Valorantem.

Z kolei jako najmocniejsza w grze, bez zbytniego masterowania i przykładania się jest wymieniana Raze. Bardzo mocne umiejętności sprawiają, że to dosłownie maszyna do likwidowania kolejnych przeciwników.

Kto w takim razie jest najlepszy?

Zdaniem polskiej społeczności obecnie wygląda to w ten sposób:

  • Jett
  • Raze
  • Phoenix
  • Sage
  • Omen

Z tym, że Raze i Jett są stosowane zamiennie w zależności od rodzaju ankiety.

Kto jest najsłabszy?

Najmniej głosów zawsze przypada tym samym postaciom i są to:

  • Breach
  • Brimstone
  • Viper

Według większości, to oni powinni doczekać się jakiegoś wzmocnienia, ewentualnie lekkich zmian w posiadanych umiejętnościach. Balans powinien również dotknąć Raze, natomiast w drugą stronę. Wiele osób uważa, że obecnie jest za silna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant