w

Nowa aktualizacja Valoranta zapowiedziana. Naprawa europejskich serwerów

Reklama

Riot poinformował o planowanej przerwie technicznej, która wprowadzi nową aktualizację.

Reklama

Nie będzie to aktualizacja z oznaczeniem. Patch ma za zadanie naprawić problemy z serwerami i optymalizacją, nie spodziewamy się żadnych dodatkowych poprawek, gdyż tylko EU jest aktualizowane.

Kiedy nowa aktualizacja?

Aktualizacja odbędzie się 8 maja od godziny 3:30 do godziny 09:00. Czyli standardowe godziny dla aktualizacji. Prawdopodobnie w tym czasie deweloperzy skupią się tylko na kolejkach na serwerach, gdyż inne regiony nie będą aktualizowane. Jak czytamy, naprawione mają zostać:

„Czasy kolejek matchmakingu na serwerach europejskich”

O co dokładnie chodzi? Zapewne chodzi o sytuacje, które opisywaliśmy kilka dni temu, gdy osoby z wysokim MMR, lub niskim MMR są przydzielane do meczów, w których mają zawyżony ping. Wielokrotnie zdarzało się, że jedna osoba mogła zaburzyć „status” całej drużyny, w efekcie czego wszyscy lądowali na serwerze z o wiele wyższym pingu od przeciwników.

Patch 0.50 zapewne zostanie wprowadzony w nadchodzący wtorek. Ta konkretna aktualizacja nie otrzymała żadnego oznaczenia. W związku z tym nie spodziewajcie się żadnych zmian w balansie, mapach, czy naprawy dodatkowych błędów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant