w

Nowa nadzieja na betę Valorant. Streamerzy ze specjalnym wydarzeniem 27 marca

Reklama

Streamerzy, którzy wcześniej wypowiadali się w kwestiach związanych z Valorant, teraz zapowiadają, że „będą mieli coś do zrobienia w piątek”.

Reklama


Wszyscy fani FPS czekają na Valorant, nowy tytuł od Riot Games. Do tej pory wszystkie informacje o ewentualnej becie okazały się nietrafione. Przypomnijmy jednak, że Riot rzeczywiście miał zorganizować zamknięte wydarzenie i nawet zaprosił już poszczególnych streamerów.

Niestety, wszystko zepsuła panująca obecnie na świecie sytuacja, w związku z którą trzeba było kompletnie odwołać event.

https://www.facebook.com/109514877131720/photos/a.181812136568660/201552187927988

27 marca coś specjalnego?

TimTheTatman, popularny streamer jako pierwszy poinformował, że będzie miał coś do zrobienia 27 marca. Widzowie od razu połączyli to z Valorant. Jak słyszymy na krótkim klipie z Twitch, streamer nie będzie mógł tego transmitować.

Widzowie od razu zaczęli dopytywać, natomiast TimTheTatman zdecydowanie dał do zrozumienia, że niczego nie potwierdzi, ani nie zaprzeczy. Oczywiście twórca jest związany z różnymi grami i niekoniecznie musi to dotyczyć Valorant. Ostatnio brał udział w ogłoszeniu Echo, nowej postaci w Overwatch.

Informacja szybko rozeszła się po Twitch, a ludzie zaczęli pytać kolejnych streamerów, czy będą testować w piątek Valorant. Jak zareagowali inni?

xQc mocno się zdziwił czytając pytanie, natomiast nie wiadomo, czy dlatego, że rzeczywiście coś jest na rzeczy i nikt o tym nie powinien wiedzieć, czy może po prostu nie miał pojęcia o co dokładnie chodzi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant