w ,

Postacie z Valoranta pojawią się jako skiny w LoLu? Riot był tak pod wrażeniem, że “chce porozmawiać”

Wiemy, że Riot nie będzie wprowadzał zbyt wielu przedmiotów z League of Legends do Valoranta, ale odwrotnie jak najbardziej może się to wydarzyć.


Riot nie chciał zbytnio łączyć Valoranta z League of Legends. Wydało się to dość normalną decyzją, gdyż w końcu zupełnie inne gry. Oczywiście, w FPS’ie znajdują się mniejsze i większe easter eggi, ale nie było mowy o przedmiotach kosmetycznych, czy postaciach nawiązujących do LoLa.

Postacie z Valoranta jako skiny w LoLu?

W mediach społecznościowych pojawiły się naprawdę dobre propozycje tego, by zamiast wprowadzać LoLa do Valoranta, to dodać skórki z FPS’a do MOBY. Wyszło zadziwiająco dobrze. Projekty “wandakunpls” zachwyciły nawet samych Rioterów.

Trudno byłoby stwierdzić, że nie jest to przykładowo wyciek. Nawet Riot był tak pod wrażeniem Akali i Pheonixa, że pod jedną z grafik pojawiły się wpis deweloperów:

Wygląda na to, że Riot będzie się przyglądał możliwości zaimplementowania Agentów z Valoranta jako skórek w LoLu. Nie ma oczywiście żadnej daty i nie wiadomo, czy finalnie to się wydarzy. Możliwości jednak są i cieszy, że pracownicy dostrzegli w tym potencjał.

Każdy dostał też swoją emotkę. Możliwe, że Riot będzie chciał w jakiś sposób połączyć graczy obu produkcji, dając im bonusy w LoLu, gdy grają w Valoranta. Póki co jednak nie zostało to w żaden sposób potwierdzone.