w

Projekt A: Riot ujawnił wygląd w sumie pięciu postaci

Projekt A ma być połączeniem Overwatch i CS:GO, jakie postacie do tej pory poznaliśmy?


Riot Games mocno pracuje nad nowym FPSem, co w tym momencie udało się ustalić o konkretnych postaciach? W sumie developerzy pokazali nam 5 postaci.

Dzięki temu wiemy, że w grze będzie występował klasyczny podział na klasy postaci.

Bohaterowie w Projekt A

Ujawniono na ten moment 5 postaci jeszcze bez ich pełnego wyglądu. Po zwiastunie mniej więcej można określić, jakie klasy będą mieli. Najpierw zobaczcie, jak wyglądają:

Postury podpowiadają nam, że będziemy mieli tutaj na pewno bohaterów wspierających i atakujących. Nie wiadomo, jak z tankami, czy pojawią się w grze, czy może nie ma takiej potrzeby. Postacie z większą ilością HP zazwyczaj są większe od pozostałych – tutaj bohaterowie wyglądają w miarę podobnie.

Ze zwiastuna wiemy, że pierwsza bohaterka od lewej jest typowym supportem. Jej umiejętności potrafią odradzać sojuszników.

Druga natomiast to typowy DPS – atakujący swoimi nożami.

Umiejętności i klasy kolejnych bohaterów niestety już nie znamy. Riot ujawnił jeszcze pełny wygląd przedostatniej postaci. Niestety nie pojawiły się jej umiejętności.

Z wczesnych ujęć wynika na pewno, że postacie będą naprawdę różne. Cechować je będą inne umiejętności, możliwości, ale także wygląd. Najbardziej zastanawia jednak podział na klasy, czy poza wsparciem i DPS będzie coś jeszcze?

DołączObserwuj
Więcej z Valorant