w

Przeciek z Valorant pokazuje gameplay z obszaru treningowego

3 kwietnia na Twitchu pojawi się masa materiałów z zamkniętych testów Valorant. Na kilka dni przed tym, do sieci trafiają już pierwsze nagrania.


Zgodnie z przewidywaniami, już pojawiły się kolejne przecieki. Tym razem jeden z graczy pokazuje dokładnie, jak wygląda obszar treningowy, wybór postaci, sklep, czy elementy rozgrywki w stylu rozbrajania ładunku.

Gameplay nie odkrywa jednak niczego niesamowitego. Głównie dlatego, że pochodzi po prostu z obszaru treningowego. Nie zobaczymy tutaj walki z przeciwnikami, a jedynie statycznymi botami.

Przeciek z Valorant – Gameplay

Widać tu jednak całkiem dużo ciekawych elementów, przykładowo strzelnicę treningową, na której będzie można trenować. Gracz wybiera różne bronie i rzeczywiście każda ma swój specyficzny wystrzał, odrzut i rozrzut.

Widać tutaj również ekran wyboru postaci, cały proces kupowania przedmiotów do konkretnej rundy, rozbrajanie ładunku oraz działanie teleporta – to jest naprawdę sprawne i przeniesienie gracza następuje natychmiast.

EKRAN WCZYTYWANIA VALORANT

Przypomnijmy, że już 3 kwietnia od godziny 19:00 będzie szansa na zdobycie dostępu do bety. W tym celu trzeba oglądać wybrane streamy z Valorant na Twitch i mieć połączone konto.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant