Reyna w Valorancie. Wszystko, co wiadomo o nowej postaci i ostatniej zapowiedzi

Valorant

Reklama

Nowa postać, którą zobaczyliśmy wczoraj za sprawą brazylijskiego zwiastuna nazywa się Reyna. Co jeszcze o niej wiadomo?

Reklama


Riot klasycznie dla siebie zaskoczył wszystkich brazylijskim zwiastunem, na którym zobaczyliśmy między innymi nowa agentkę, jaka pojawi się w Valorancie. Potwierdziły się po raz kolejny informacje o jednej z map, a sami deweloperzy wskazali na prawdopodobnie jedną z umiejętności, jakie otrzyma Reyna.

Zapłon i nowa postać – Reyna

Pierwszy epizod, czyli prawdopodobnie sezon będzie nosił nazwę „Zapłon”. Bardzo możliwe, że przedmioty kosmetyczne będą w klimatach ognia, choć to jedynie teoria społeczności. Sam zapłon odnosi się po prostu do premiery.

Reklama

Wygląd nowej postaci poznaliśmy już wczoraj. Dzisiaj natomiast dowiadujemy się, że nazywa się „Reyna”. Ujawniają to Rioterzy, którzy posługują się hashtagiem „Reynaishere”. Okazuje się, że nieprzypadkowo „is here” pojawia się w tych wiadomościach. Zostało to zawarte również w samym zwiastunie.

Znamy wygląd, znamy imię, natomiast dalej wiadomo stosunkowo niewiele o samych umiejętnościach. Tutaj z pomocą przychodzi jeden z Rioterów. Na jego profilu pojawił się fioletowy efekt, który prawdopodobnie będzie jednym z elementów umiejętności.

Nie wiadomo jednak, jak będzie działać i czym tak naprawdę będą skille Reyny. Jeden z pracowników studia wspominał o powstawaniu postaci leczącej, natomiast nie wiadomo, czy odnosił się do Reyny.

Nowa mapa w Valorancie

Po raz kolejny potwierdza się, że nowa mapa będzie w klimatach Wenecji. Miejscówkę widzieliśmy już kilkukrotnie na różnych oficjalnych grafikach, czy chociażby oficjalnej stronie.

Co jednak ciekawe, wygląda na to, że potwierdza się teoria o jednej z map. „Wybuch” z wczorajszego zwiastuna zgadza się z wieżą – a przynajmniej tak uważa społeczność.

Warto również zauważyć, że cały zwiastun to tak naprawdę Omen, trzymający wszystkie inne postacie w swoich szponach. Nie jest to jednak coś, co wpływa w jakiś sposób na rozgrywkę, czy ma większe znaczenie.

Są też jeszcze nierozwiązane wskazówki, jak chociażby kod „MR0C – SWD – BR4”.

Przypomnijmy, że premiera Valoranta zaplanowana jest na 2 czerwca. Do tego dnia serwery pozostaną wyłączone.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej