w

Valorant będzie posiadał rozbudowaną fabułę, opartą między innymi o komiksy

Riot Games umie tworzyć doskonałe uniwersa, czego idealnym przykładem jest League of Legends. Nie inaczej ma być w Valorant.


Już sama nazwa Valorant dla osób związanych z League of Legends powinna podpowiadać, że FPS na pewno będzie miał bogatą fabułę. Choć twórcy podkreślali wcześniej, że ich strzelanka będzie osadzona w innym świecie, niż LoL, to na pewno możemy się spodziewać sporej dawki fabuły.

Świadczą o tym między innymi klasy, w jakich zarejestrowano znak towarowy Valorant.

Fabuła w Valorant

Znaki towarowe są doskonałym źródłem informacji. Choć niektórzy błędnie założyli, że w jakiś magiczny sposób łączą się z ilością serwerów, to faktycznie mają znaczenie, jeżeli chodzi o właśnie fabułę.

Jak wskazuje jeden z użytkowników Twittera o nicku Ebisuu, możemy się spodziewać między innymi komiksów, kalendarzy, czy książek.

Dla fanów League of Legends zdecydowanie nie powinno to być dużym zaskoczeniem. Riot tworzy doskonałe komiksy od lat, współpracując między innymi z Marvelem. Jakiś czas temu pojawiła się nawet pełnoprawna książka Realms of Runeterra.

Jeżeli Valorant choć w małym stopniu będzie posiadał tak ciekawy świat, jak League of Legends, to fani fabuły będą mieli co śledzić. FPS od Riotu może być zbudowany bardzo ciekawie, w końcu występują w nim różne postacie, z których każda może mieć swoją własną historię.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant