w

W Valorant będzie 10 postaci na premierę. 5 za darmo, a 5 trzeba będzie kupić lub odblokować

Wiemy już, gdzie będą objawiały się mikrotransakcje w Valorant.


Riot zaznaczał, że dodatkowe płatności, jakie znajdą się w grze w żaden sposób nie wpłyną na uzyskiwanie przewagi nad przeciwnikami. Mowa była jedynie o przedmiotach kosmetycznych jako tych, które będzie można kupić za prawdziwe pieniądze.

Tymczasem w rozmowie z IGN, Riot Games poinformowało, że w sumie podczas premiery będzie 10 agentów, z czego tylko 5 będzie dostępnych od razu.

10 agentów podczas premiery

Do tej pory słyszeliśmy wersję z 12 agentami, natomiast jak widać, plany te dynamicznie się zmieniają. Dzisiaj wiemy już, że podczas premiery w grze znajdziemy 10 agentów. Jednak tylko połowa będzie dostępna od razu. Nie wiadomo jeszcze, którzy dokładnie.

Pozostała piątka będzie do odblokowania poprzez dodatkowe aktywności w grze, lub dostępna od razu poprzez zakup. Prawdopodobnie wszystko to będzie rozwiązane bliźniaczo do League of Legends, w którym zdobywamy NE (Niebieską Esencję) i to za nią możemy kupować postacie.

Przypomnijmy, że Battle Pass w Valorant będzie posiadał płatne i darmowe stopnie. Rozwiązanie to znane jest chociażby z Apex Legends.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant