w

Gracze korzystający z FV4005 pokazali społeczności WoT w jaki sposób radzić z EBR-105

Gracze prowadzący FV4005 dają przykład swojej społeczności i pokazują jak radzić sobie z EBR-105.


Członkowie społeczności World of Tanks opublikowali w serwisie Reddit nagrania ze swojej gry. Gracze chcieli pokazać innym użytkownikom, że da się z łatwością pokonać EBR-105, mimo jego zwinności.

Obecnie wielu graczy narzeka, że pojazd kołowy jest zbyt szybki i zwinny, przez co ma zbyt dużą przewagę nad innymi. Kierowcy FV4005 postanowili obalić to stwierdzenie i pokazać, że posiadając odpowiednie umiejętności da się w całkiem prosty sposób pokonać graczy korzystających z tego pojazdu.

Wielu graczy narzeka na przewagę EBR-105, ale jak widać nie dla wszystkich stanowi to problem.

Jak widać na poniższym filmie, gracze wycelowali odpowiednio daleko przed przeciwnikiem, aby pocisk mógł pojawić się w tym samym miejscu, co przeciwnik. Wraz z odpowiednimi umiejętnościami da się bez problemu zneutralizować EBR-105.

Drugie z nagrań, które można obejrzeć poniżej również wskazuje na to samo co pierwsze. Jak widać nie są to sytuacje oparte o szczęście. Zarówno jeden, jak i drugi z graczy zachował się tak samo, dzięki czemu zlikwidował rywala w pojeździe kołowym.

Z pewnością powyższe materiały zmienią opinie wielu użytkowników na temat EBR-105 i być może zainspirują część graczy do poszukania skutecznego sposobu na walkę z tymi pojazdami pancernymi.

DołączObserwuj
Więcej z World of Tanks