w

WoW Classic – Jak grać za darmo, ile kosztuje, gdzie kupić

WOW Calssic startuje już za kilka dni. W związku z tym przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie nadchodzącego powrotu do przeszłości.

Reklama

World of Warcraft nadal po wielu latach ma nieco inny model biznesowy, niż większość dzisiejszych produkcji. Gry nie kupujemy raz i zapominamy o sprawie, nie musimy także korzystać z tzw. mikropłatności.

WoW proponuje nam abonament. Oznacza to tyle, że za określoną cenę kupimy dostęp na określoną ilość czasu.

WoW Classic cena

By zagrać w klasyczną wersję World of Warcraft musimy kupić po prostu abonament. Dzięki niemu będziemy mieli dostęp także do normalnej, nowoczesnej wersji gry. Jak prezentują się ceny?

Mamy tutaj kilka poziomów cen.

Jak widzicie opcji jest kilka. Możemy zapłacić za miesiąc, trzy miesiące, lub od razu sześć miesięcy. Na im dłuższą subskrypcję się decydujemy, tym cena jest niższa.

Wow Classic za darmo

Jest jednak możliwość zagrania za darmo i wypróbowania, czy gra w ogóle nam podejdzie. Blizzard nazywa to starterem. Dzięki niemu możemy grać do 20 poziomu bez opłat. Potem musimy decydować, czy odinstalowujemy produkcję ze swojego komputera, czy jednak chcemy kupić pełną wersję.

Windows Starter World of Warcraft® umożliwia grę za darmo do poziomu 20. Aby grać dalej, należy wykupić czas gry lub dodać abonament. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia. Więcej informacji.

Wow Classic gdzie kupić

Zakupić grę można na oficjalnej stronie Blizzarda, lub bezpośrednio w kliencie Battle.net, jest to najbardziej polecana i najsensowniejsza opcja.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z WoW