w ,

Among Us oficjalnie podjęło swoją pierwszą współpracę. Crewmate i Impostor w Fall Guys

W Fall Guys rozpoczął się 4 sezon. Co ciekawe, oprócz nowych map, trybów czy wyzwań, zawiera on również współpracę z Among Us.


Wszyscy już zapewne wiedzą o tym, że w Fall Guys rozpoczął się nowy sezon, który przyniósł między innymi skina z Among Us. Czego jednak większość nie wie, to nie będzie to ostatnia skórka, która znajdzie się w Fall Guys, a będzie stworzona w klimatach Amonga.

Informuje nas o tym podpis na oficjalnej stronie, w którym pojawia się wiadomość o skinie ” Among Us Sprout”.

Among Us x Fall Guys

Wszystkie nowe skórki w Fall Guys prezentują się naprawdę dobrze. Widać, że Mediatonic wzięło sobie do serca wiadomości graczy i zamiast bardzo długich sezonów zaproponował krótsze, trwające średnio 2 miesiące.

Po prawej stronie można dostrzec skórki Fall Guys. Warto wiedzieć, że Crewmate losowo zmienia się w Impostora – co grę system losuje nam, kim będziemy grać.

Ta współpraca jest bardzo ważna z kilku powodów. Przede wszystkim na nowo rozbudza zainteresowanie Fall Guys. Po drugie potwierdza, że InnerSloth jest gotowe i chętne na podejmowanie tego typu współprac.

Kiedy spodziewać się kolejnych nowości? Tego niestety nie wiadomo. Pierwszą konkretną datą jest 31 marzec 2021 – wtedy do Amonga zostanie wprowadzona nowa mapa o nazwie The Airship. Możliwe, że z powodu współpracy i w Fall Guys coś się w ten dzień stanie.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us