w

Co się dzieje obecnie z zapomnianym Among Us? Nowe „rewelacje” (tak naprawdę, to nie)

Among Us to tytuł, do którego co jakiś czas wracamy i patrzymy, co tam się ostatnio działo.


Among swój szczyt popularności zdecydowanie ma za sobą, ale i tak wszyscy czekają na nową, oficjalną mapę, nowe role, czy tryby gry. InnerSloth staje na wysokości zadania i… zapowiada przykładowo nowe figurki.

Po dobrym roku od największego hype’u pokazano projekt (nie końcowy produkt, a projekt) figurki.

I choć jest to Nendoroid, czyli naprawdę fajna linia figurek, które można w ciekawy sposób dostosowywać, to jednak rok po największym szale to dość późno.

Ale to nie wszystko

Sama figurka to nie wszystko. InnerSloth oficjalnie ogłosiło… Kolejnego pracownika, który zajmie się wsparciem gracza, czyli po prostu supportem. W tym tempie być może studio do końca roku będzie zatrudniać już 10 osób.

Oprócz tego deweloperzy standardowo podają dalej różnego rodzaju grafiki tworzone przez graczy, nieco śmieszkują, nieco irytują się na pytania o nową mapę – standard, który obserwujemy od kilku dobrych miesięcy.

Wśród wszystkich tych wpisów są te w miarę ciekawe, chociażby te prezentujące stary wygląd głosowania:

Ciekawe, ale raczej nie w 2021 roku, gdzie wszyscy oczekują już jakichś większych konkretów. Zamiast tego są zapowiedzi nowych ubrań, czy fizycznych przedmiotów w postaci poduszek, figurek, trochę ciekawostek i tak na dobrą sprawę to wszystko. Wszyscy nadal grają na tworzonych przez siebie modach.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us