w

Gracze Among Us natknęli się w sklepie na cukierki ze znanym im motywem crewmate’ów

Okazuje się, że Among Us na koszulkach już się znudził. Teraz wymyślono cukierki.


InnerSloth wielokrotnie prosiło, by nie nadużywać ich praw autorskich do sprzedawania różnego rodzaju produktów, natomiast ponieważ były to tylko prośby, to nadal w wielu serwisach można kupić nieoficjalne koszulki, poduszki, case’y na telefon i inne tego typu gadżety.

Co ciekawe, sprzedawanie różnych rzeczy związanych stricte z Among Us wyszło już także poza fizyczne przedmioty, które można na siebie ubrać czy postawić sobie w domu. W modzie są teraz cukierki.

Cukierki z Among Us

Już kilka osób publikowało zdjęcia cukierków z motywami Amonga. Są to białe cuksy, na których widnieje wizerunek crewmate’a. Wiadomo o tym stosunkowo niewiele, bo nikt nie podał dokładnej lokalizacji sklepu.

Widać natomiast, że jest to sklep korzystający z charakterystycznych cech różnych gier. Po lewej stronie widać bowiem motyw Pokemonów. Smak ani cena nie są znane, to konkretne zdjęcie jest bowiem ucięte. Widać tylko 45 gram i to w zasadzie tyle, co wiadomo.

Oczywiście nie ma co liczyć na to, że takie cukierki pojawią się w Polsce, choć kto wie, sprzedawcy w górach czy nad morzem od dawna tworzą skarpetki, piórniki z Amonga.