w

Kiedy w Among Us pojawią się większe nowości? Twórcy podają konkretną datę

Twórcy Among Us zaskoczyli społeczność informacją o nadchodzących nowościach.


Wszyscy gracze czekają na nowe informacje odnośnie przyszłych aktualizacji Among Us. Okazuje się, że InnerSloth ma już bardzo konkretny plan, który dotyczy nadchodzącej gali The Game Awards.

TGA to bardzo prestiżowa gala, na której wręczane są nagrody dla najlepszych gier i podczas której mają miejsce najważniejsze ogłoszenia. Among Us w tym względzie trochę przypomina Fortnite, produkcja Epic Games czasem ogłaszało najważniejsze rzeczy właśnie na galach.

O czym mogą poinformować deweloperzy Among Us podczas gali TGA?

Deweloperzy pod jednym ze swoich wpisów zadali retoryczne pytanie swojej społeczności, pytając ich „czy są głodni czegoś więcej”. Poinformowali, że aby się dowiedzieć, warto rzucić okiem na The Game Awards. Ceremonia będzie miała miejsce 10 grudnia i wiele wskazuje na to, że InnerSloth może uchylić rąbka tajemnicy na temat przyszłości Among Us.

Co może zostać pokazane? Przede wszystkim nadchodząca mapa, której pierwsze ujęcia pokazały się już wczoraj. Oprócz tego na pewno można się spodziewać nowych funkcji, być może trybów gry. To jednak już tylko domysły, które prawdopodobnie nie zostaną potwierdzone aż do 10 grudnia.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us