w

Prosty sposób na dorwanie impostora w Among Us. Wystarczy przyjrzeć się siłom witalnym

Można zyskać sporą przewagę nad impostorami? Tak sugeruje trick, który ostatnio stał się popularny na Reddicie.


Pośród oszustw i manipulacji związanych z Among Us, Redditor arekwashere wymyślił „wiarygodną teorię”, która może dać członkom załogi przewagę nad oszustami. Metoda ta sprawdza się szczególnie na mapie Polus.

W niedawnym filmie opublikowanym przez smilekay youtuber przegląda post na Reddicie i testuje teorię. Zaskakujący jest fakt, że wydaje się to niezwykle wiarygodne, bowiem do zidentyfikowania oszusta wystarczy przyjrzeć się siłom witalnym.

Co mówi teoria i jak sprawdzić ją w grze?

Teoria stworzona przez Reddita została przetestowana przez niego w pięciu grach i zdawała się rzeczywiście działać.

Za każdym razem, gdy członek załogi jest bliski impostora, jego bicie serca się zmienia, ale jeśli impostor zabija tego członka załogi, bicie serca oszusta zmienia się drastycznie. Więc kiedy zobaczysz, że członek załogi jest martwy, spójrz na wzór bicia jego serca (skok linii), może to ujawnić oszusta. 

Jak możemy zobaczyć na poniższym materiale – teoria ta jest wiarygodna, jednak wymaga ogromnej uwagi poświęconej szczegółom.

Zapewne większość graczy nie ma pojęcia o działaniu urządzenia badającego siły witalne, a może on dać ogromną przewagę nad impostorem.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us