w

Przedmioty kosmetyczne z najnowszej przepustki w Apex Legends – sezon 15

Jakie dodatki kosmetyczne można zgarnąć z najnowszej przepustki w Apex Legends?


Nowy sezon w Apexie to zawsze sporo interesujących nowości. Tym razem do gry trafia pierwsza tranpłciowa bohaterka – Catalyst (zobacz: W Apex Legends pojawi się pierwsza transpłciowa kobieta. Oto nowa postać – Catalyst), dodano nową mapę – Rozbity Księżyc, jak i również całkiem nowe dodatki kosmetyczne, czyli naklejki na przedmioty leczące (zobacz: Czym są naklejki w Apex Legends? Co warto wiedzieć o nowym dodateku kosmetycznym w sezonie 15).

Wielu graczy skupia się jednak na samej przepustce sezonu, ponieważ interesuje ich nowa zawartość kosmetyczna, którą będzie można odblokować wraz z postępem Battle Passa. Do jakich legend trafią najnowsze dodatki? Jak prezentują się konkretne skórki, banery i zawieszki?

Przepustka 15 sezonu Apex Legends

W najnowszej przepustce w Apex Legends można znaleźć dodatki kosmetyczne do takich postaci, jak Ash, Revenant, Catalyst, Seer oraz Loba. Nie chodzi jedynie o skórki do bohaterów, ale również skiny broni, banery czy pasujące do legend zawieszki.

Każdy zestaw utrzymany jest w nieco innej wersji kolorystycznej. Zawieszki dobrze oddają charaktery bohaterów – w przypadku Loby nie mogło zabraknąć wilka, u Ash szczura, a u najnowszej postaci z Apexa – Catalyst – znajdzie się przedmioty kosmetyczne z motywem księżyca.

Z komentarzy graczy wynika, że opinie o najnowszej zawartości kosmetycznej są mocno podzielone. Jedni uważają, że skórki wyglądają bardzo ładnie, co zachęca ich do zakupienia przepustki, inni natomiast stwierdzili, że dodatki w tym sezonie wyglądają na wykonane dość szybko i bez większego pomysłu.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends