„Żałosne” zagranie jednego z cheaterów w Apex Legends. Mimo oszukiwania nie dał sobie rady

Apex Legends

Reklama

Gracz Apex Legends nie poradził sobie, mimo że zdecydował się na oszukiwanie. Społeczność go wyśmiała.


Mimo że twórcy gier aktywnie walczą z oszustami w swoich tytułach, wciąż nie brakuje osób, które decydują się na korzystanie z programów trzecich, które mają ułatwić im zdobywanie zwycięstw. Społeczności danych gier nie szanują takich osób i głośno mówią, że ich zachowania są po prostu żałosne.

Niektórzy cheaterzy starają się kryć z tym, że nie są do końca uczciwi, choć często i tak zaliczają wpadki i przypadkowo pokazują, że nie wyznają zasady fair play.

Jeden z graczy Apex Legends zdecydował się na cheaty, ale mimo to nie udało mu się wygrać. Żeby tego było mało, nagranie z jego akcją trafiło do sieci i zostało wyśmiane przez innych fanów tytułu.

Reklama

Niefortunna akcja cheatera z Apexa

Reklama

Niektórzy gracze tak bardzo chcą wygrać, że są gotowi skorzystać z programów trzecich. Według niektórych cheaterzy w Apex Legends są coraz bardziej bezczelni – jeden z nich nazwał swoje konto „Apexhackerguy” i robił wszystko, by zdobyć zwycięstwo w niesprawiedliwy sposób.

Wspomniany gracz próbował praktycznie wszystkiego – nie tylko korzystał z cheatów, które zapewniały mu perfekcyjną celność, ale również zdecydował się na teaming (technika w grach battle royale, która polega na dogadywaniu się z drużyną przeciwników, by grać w sojuszu i w ten sposób osiągać wyższe wyniki).

Gracze wyśmiali go, twierdząc, że jego zachowanie jest żałosne, ponieważ nie tylko nie dał sobie rady, ale przez przypadek zabił osoby, z którymi był w sojuszu.

Video

Gracz, który wstawił nagranie, opisał je jednym słowem: żałosne. W komentarzach przeczytać można wiele wyśmiewających opinii:

Nawet cheaty i teaming nie są w stanie pomóc przy umiejętnościach tego gościa. 

Chwila, chcecie powiedzieć, że używał programów trzecich i grał w sojuszu, a i tak przegrał? 

Sytuacja Apexhackerguya pokazuje, że nawet pomoc przy celowaniu i perfekcyjne strzelanie w głowy przeciwników nie zapewni wygranej. Społeczność gry nie rozumie, dlaczego ludzie decydują się na tak desperackie kroki, skoro wygranie za pomocą programów trzecich nie daje tak naprawdę żadnej satysfakcji.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej