w

Tak wygląda darmowy FPS, który właśnie wygrywa z Battlefieldem 2042 w średniej ilości graczy

Widać, że gracze uwielbiający Battlefielda są już po prostu maksymalnie rozgoryczeni.


W teorii dzisiaj zapowiedziano kolejne usprawnienia Battlefielda 2042, natomiast ludzie są już zmęczeni kolejnymi próbami polepszenia sytuacji BF-a. Mimo że aktualizacje rzeczywiście powinny wychodzić i wciąż stanowią ważny element gry, to gracze ponownie udowadniają, że EA nie do końca rozumie potrzeby społeczności.

W kolejnych miesiącach należy się spodziewać zmian w temacie tabeli wyników, punktów doświadczenia, trybów gry, misji, optymalizacji.

A gracze przerzucili się na coś innego

Battle bit Remastered to gra, która jest obecnie za darmo i być może dlatego cieszy się takim powodzeniem. Coraz więcej ludzi jej próbuje, choć wygląda dość karkołomnie. Większość społeczności to właśnie gracze Battlefielda.

Co zabawne, Battle Bit Remastered przebija na Steamie średnią ilość graczy samego BF-a. Oczywiście jest to prawdopodobnie tymczasowe, ale i tak wielu bawi.

Można to rozpatrywać jako zagranie na nosie deweloperom Battlefielda. Szczególnie że produkcja, z którą konkuruje BF 2042, wygląda tak:

A jednak to wystarczy, bo jak się okazuje, najważniejsza jest grywalność, a nie, jak w przypadku Battlefielda, efekty wizualne.

Obserwowanie tej walki na pewno będzie czymś ciekawym, może miejscami śmiesznym. Battle bit Remastered nie jest jednak tylko memem – wiele osób faktycznie dobrze się bawi w tej produkcji.