w

Steam zwraca pieniądze za Battlefielda 2042. Liczba graczy gwałtownie spada

To jedna z niewielu takich sytuacji w historii, kiedy Steam łamie własną politykę. Gracze otrzymują zwrot pieniędzy za Battlefielda 2042.


Niemalże natychmiast po premierze Battlefielda 2042 zaczęły pojawiać się pierwsze problemy z tym tytułem. Brak istotnych funkcji, liczne błędy, które często odbierają przyjemność z rozgrywki oraz bezradność deweloperów sprawiła, że społeczność jest naprawdę niezadowolona.

W związku z tym gracze powracają do starszych produkcji, a Steam zwraca pieniądze wszystkim użytkownikom, którzy wyrażają chęć zwrotu środków.

Dosłownie każdy może otrzymać zwrot kosztów za BF-a 2042

Deweloperzy Steama dostrzegli atmosferę panującą wokół Battlefielda 2042. Z tego powodu zdecydowali się pozwolić wszystkim użytkownikom na ubieganie się o zwrot pieniędzy za zakupioną grę, nawet jeśli ta została zakupiona wcześniej, niż w ciągu ostatnich 14 dni i ma nabite więcej, niż 2 godziny rozgrywki.

Jest to nagięcie polityki, którą prowadzi Steam, lecz w gruncie rzeczy nie ma się czemu dziwić. Battlefield 2042 zbiera naprawdę masę fatalnych opinii i jest postrzegane jako zwykły bubel. To również dobry krok PR-owy:

PlayStation nie zwróci pieniędzy. Lucky PC players.

Dziękuję Steam za zwrot pieniędzy za to arcydzieło gier z ponad 2 godzinami gry i ponad 14 dniami od zakupu.

Trudno powiedzieć, jak długo Steam będzie zwracał pieniądze za Battlefielda 2042. Dlatego też jeśli zakupiliście ten tytuł i nie jesteście z niego zadowoleni, warto pośpieszyć się z decyzją o zwrocie, zanim taka okazja przeminie.