w

Wpadka podczas sponsorowanego streama Battlefielda 2042. Gorzej już naprawdę być nie może

Battlefield 2042 naprawdę jest niewdzięczną grą, gdy przychodzi do sponsorowanych streamów, podczas których głupio krytykować grę.


Kiedyś podobna sytuacja była w Cyberpunku 2077. Tam podczas oficjalnej transmisji co chwilę pojawiały się błędy w postaci “T-Pose”. Wszyscy wówczas śmiali się z tego, jak można było wypuścić taką produkcję na światło dzienne.

Dzisiaj to samo spotyka Battlefielda 2042. Różnica polega jednak na tym, że Cyberpunk 2077 jest sprawnie łatany, natomiast BF ma z tym większe kłopoty. Produkcja DICE wyszła bowiem w listopadzie 2021 roku, a nadal zdarzają się w niej spore wpadki.

Taki tak mały błąd podczas sponsorowanego streama

Battlefield 2042 zdecydowanie nie ma lekko. Według nieoficjalnych informacji deweloperzy myślą nawet nad zmianą modelu biznesowego i przejściu na F2P. Wpadka goni wpadkę, czy to z trybami gry, czy też z tym, co obiecuje DICE.

Nie jest łatwo także na sponsorowanych streamach, co pokazuje wczorajsza sytuacja. Streamerka po prostu utknęła w schodach.

Klip szybko stał się viralem i zdobył ponad 150 tysięcy wyświetleń. Głównie dlatego, że narzekanie na najnowszego BF-a jest obecnie w modzie. Ludzie albo po prostu przestali grać, albo dalej próbują i tylko się irytują. Produkcja na Steamie ma już ponad 50 tysięcy negatywnych recenzji.