w

Amber nową postacią w Brawl Stars. Edytor map, nowe skiny, wyzwania i więcej

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, do Brawl Stars zostaje wprowadzona Amber, nowa postać związana z ogniem.


Od wielu tygodni wspominaliśmy, że nowa postać w BS będzie miała wiele wspólnego z ogniem i tak też się dzieje. Oficjalnie do gry wprowadzona zostaje Amber.

Amber nową postacią Brawl Stars

Poniżej udostępniamy pełny opis najnowszego Brawl Talka, który mówi o wszystkich nowościach, jakie czekają graczy na Halloween.

Brawl-o-ween wylądowało i swiętując je przedstawiamy nowe środowisko gry podest sceniczny zespołu Poco To połączenie Dia de los Muertos i meksykańskiego karnawału. Podest sceniczny zespołu Poco jest też domem naszej nowej zadymiary, Amber. Jest legendarnym Zadymiarzem i wszystko co z nią, kręci się wokół ognia Konkurując z Poco i El Primo jako zabawiaczka wybrała żonglerkę i plucie ogniem i nie jest w tym zbyt dobra.

Jej główny atak to nowa, unikalna mechanika. Tak długo jak będzie celować przyciskiem ataku, wykorzysta amunicję swoim ogniem

Jej super atak, wyrzuca butelkę łatwopalnego oleju, który rozlewa się na podłodze a ona jest w stanie go podpalić. Olej zostaje na podłodze przez jakiś czas, więc może to zostawić na właściwą chwilę. Amber będzie dostępna dzień po aktualizacji zarówno w skrzynkach, jak i sklepie.

Jeżeli chodzi o skiny to wypuszczamy Underworld Bo i jak widzicie – ZomBibi I jako, że pochodzą z programu Supercell Make nie będą sezonowe tak jak inne skiny w Brawloween. Przedstawiamy też 5 nowych prawdziwie Srebrnych i pięć prawdziwie. Złotych skinów. dla Bulla, Barleya, Rico, Mortisa and Franka. Teraz, zatrzymajcie się na moment.

Właśnie tak, to jest chwila na którą czekaliście Rosa dostanie swojego pierwszego skina! Jej główny model również dostanie nowe animacje W tej aktualizacji znajdziecie też Brawl-o-weenowe Wyzwanie! w którym do zdobycia Gwiezdne punkty i monety. Co ważniejsze, jeśli go przejdziecie możecie odblokować tego niesamowitego skina przed wszystkimi na całym świecie.

Dodatkowo mamy specjalne odznaki dla zwycięzców które nie będą dostępne jeśli nie ukończycie wyzwania Przed nami również Światowe Finały Brawla 2020. Pamiętajcie aby zasubskrybować nowy esportowy kanał, który stworzyliśmy będziemy mogli oglądać najlepszych graczy na świecie grających w Brawla. Aby wesprzeć tych graczy, możecie nabyć specjalne oferty. Po pierwsze mamy specjalnego skina, którym jest Challenger Colt. Dodatkowo dużo specjalnych odznak dostępnych tylko w ramach tych ofert.

Przychód ze sprzedaży tych ofert uzupełni pulę nagród finałów. Do całkowitej sumy 1 miliona dolarów! Niektóre mapy będą miały teleport. Które przerzucą Cię w jednej chwili przez całą mapę Powraca tryb Graveyard Shift wszyscy OG gracz nie będą mogli się doczekać powrotu Life Leech. Wypuszczamy też 10 nowych gadżetów w kolejnych tygodniach po aktualizacji. Pamiętajcie, że przed zakończeniem 3 sezonu, musicie zebrać wszystkie nagrody z pierwszego! W innym przypadku zostaną zebrane automatycznie przy starcie kolejnego sezonu Ryan, pamiętasz jak obiecałeś, że tym razem nie będzie żadnych wtrąceń?

Niestety, kłamałem. Danny, co ty robi…. JUŻ NIEBAWEM W BRAWL STARS… EDYTOR MAP! W WERSJI BETA. Aby dowiedzieć się więcej o mapach Brawl, wpiszcie #BrawlMaps na Youtube znajdziecie wielu twórców używających tej funkcji.