w

Belle i Squeak nowymi Zadymiarzami w Brawl Stars, nowe skórki, tryby gry i więcej

Zgodnie z przewidywaniami, poznaliśmy nie jednego, a dwóch Zadymiarzy.


W najnowszym Brawl Talku ujawniono nowe przedmioty kosmetyczne, ale i przede wszystkim dwóch Zadymiarzy. Pierwszym, a raczej pierwszą jest Belle.

Belle to Zadymiara chromatyczna tego sezonu. Ta bandytka lubi rabować banki w każdym mieście, do którego zawita. Jest strzelcem wyborowym. W ramach głównego ataku wystrzeliwuje w cel pocisk, który odbija się między wrogami, aż się rozproszą. Z kolei jej superatak polega na wystrzeleniu specjalnego pocisku, który po trafieniu celu sprawia, że otrzymuje on dodatkowe obrażenia z każdego źródła.

Postać zostanie dodana razem z jej pierwszym skinem:

Karnet Zadymiarski zawiera też fantastyczne przebranie dla Belle o nazwie „Złotoręka Belle”.

Drugim Zadymiarzem jest Squeak.

Squeak należy do trio Moc Starr Pułkownika Ruffsa. To kosmita, który wyewoluował ze śliny na zabawkach psa Ruffsa. Serio. Rzuca we wrogów wybuchowymi zabawkami, które są pokryte śliną, więc przylepiają się do ścian i Zadymiarzy. Zgadza się. Jego superatak to bomba, która po rzuceniu na mapę zajmuje duży obszar i wybucha. Trzeba być szybkim, aby przed nią uciec. Squeak zawita do gry w maju jako mityczny Zadymiarz.

Nowe skórki

Supercell zapowiedział całe mnóstwo skórek, które niedługo trafią do gry:

Do skórek można także zaliczyć te złote. Je otrzymają:

Nowy tryb gry – nokaut

Nowym trybem jest Knockout. Są to pojedynki 3vs3, natomiast gracze w tym trybie się nie odradzają. Oznacza to tyle, że jeżeli jedna osoba umrze, dwie pozostałe są zdane tylko na siebie. W pasku na górze widać, kto został już wyeliminowany, a kto jeszcze walczy.

Celem jest wyeliminowanie wrogich Zadymiarzy i wygranie 2 z 3 gier. Jest jednak haczyk. Po wyeliminowaniu Zadymiarz nie odradza się. Musicie więc walczyć z tylko dwoma Zadymiarzami u boku.