w

Brawl Stars dzisiaj przez to nie wytrzymał. Supercell potajemnie testuje nowe rozwiązania?

Brawl Stars zgodnie z tradycją nie przetrwał momentu, w którym wszyscy chcieli odebrać darmowy podarunek.


Zgodnie z tym, co pisaliśmy wczoraj, Supercell zamierza urozmaicać graczom następne dni. W sumie do 4 maja można się spodziewać różnych ciekawych ofert, jeżeli chodzi o sklep. Czasem jednak będzie to miało dość nieprzyjemne konsekwencje.

Przykładowo dzisiaj Brawl Stars po prostu się poddało. Serwery raz jeszcze niewytrzymały przez darmową mega skrzynkę, którą udostępniono tak po prostu, bez większych zapowiedzi.

To wszystko ma jakiś ukryty cel?

Według graczy darmowe monety, a teraz mega skrzynka wcale nie są wydawane tak zupełnie bez żadnego powodu. Po cichu wśród społeczności toczą się dyskusje odnośnie tego, że Supercell testuje możliwości swoich serwerów i po prostu stabilność wprowadzonych ostatnio zmian.

Oczywiście nie zostało to potwierdzone, ale jest to możliwe. Według teorii graczy, wkrótce zostanie wprowadzony jakiś duży system, który sporo namiesza. Póki co nie wiadomo kompletnie nic o tym, co może zostać dodane, ale jest pewien trop.

Jakiś czas temu ruszył zewnętrzny sklep Supercella, w którym można kupować podarunki, różne przedmioty etc. Omija to zupełnie grę, stawiając na wersję przeglądarkową. Jedni o tym wiedzą, inni właśnie się dowiedzieli. Póki co jest to w fazie testów i działa tylko w wybranych krajach z ograniczeniem do Clash of Clans. Wkrótce zostanie tu dodane także Brawl Stars i pozostałe produkcje.

Może chodzi tutaj właśnie o to? Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy sklep i nadchodzące funkcje łączą się z testami wytrzymałości serwerów. Istnieje taka szansa, ale to nadal tylko i wyłącznie teoria.