w

Brawl Stars nie działa od dobrej godziny. Niektórzy utknęli na 92% aktualizacji

Zgodnie z przewidywaniami o 10 rozpoczęła się aktualizacja, efektem której są problemy z zalogowaniem się.


Supercell zapewniał, że historia z niedziałającymi serwerami nie będzie się już powtarzać. Mimo tego nowa aktualizacja sprawiła, że po ponad godzinie nadal część osób nie jest w stanie się zalogować. Większość nie ma już problemów, natomiast niestety nie każdy ma takie szczęście.

Status zacina się przy 92% progresu. Raczej wszyscy spodziewali się, że update spowoduje przerwę techniczną, ale nie na tak długi okres czasu.

Co na to Supercell?

Odnośnie tej sytuacji wydano tak naprawdę jeden komunikat:

Raczej nie należy się spodziewać niczego więcej. Gracze mogą się tylko cieszyć, że aktualizacja wprowadzana jest dzisiaj, a nie jutro. We wtorek wchodzi nowy sezon Fortnite, który praktycznie zawsze wywołuje problemy techniczne z serwerami Amazona i większością dostępnych w sieci usług. Wówczas pobieranie patcha mogłoby zająć jeszcze więcej czasu.

Nie należy się raczej spodziewać żadnego zadośćuczynienia, szczególnie że problemy powoli mijają i wszystko wraca do normy. Część kont, które próbowały się zalogować, nadal widzą komunikat o 92%, ale prawdopodobnie Supercell już nad tym pracuje.