w

Brawl Stars publikuje oficjalną zapowiedź i ujawnia nową, tajemniczą datę

Supercell opublikował oficjalną zapowiedź, nie wiadomo jednak czego.


Supercell uwielbia podgrzewać atmosferę przed aktualizacjami, czy Brawl Talkami. Nie inaczej jest i tym razem. Na oficjalnym profilu Twitter należącym do Brawl Stars, pojawiła się krótka, 11-sekundowa animacja.

Widać na niej coś w rodzaju pamiętnika z przedmiotami kilku różnych Zadymiarzy. Najciekawsza jest jednak data, wskazująca na najbliższy poniedziałek.

Oficjalna zapowiedź z Brawl Stars

Sam zwiastun jest naprawdę krótki. To głównie przewrócenie dwóch stron pamiętnika z różnymi przedmiotami, które prawdopodobnie pozostawili tam Brawlerzy.

Co z tego wynika? Wydaje się, że najważniejsza jest tutaj data, widoczna w dolnym prawym rogu – 07.09, czyli 7 września. Bardzo możliwe, że to wtedy albo pojawi się Brawl Talk, ale już właściwa aktualizacja.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że Brawl Talki wychodziły zazwyczaj w sobotę, a nie w poniedziałek. Być może Supercell musiał coś przełożyć w związku z okresem urlopowym? Tego niestety nie wiadomo. Teraz pozostaje już tylko czekać do poniedziałku i bacznie obserwować oficjalny kanał BS.