w

Do Brawl Stars zostanie dodana nowa skrzynka? Czego dopatrzyli się gracze w oficjalnej grafice

Gracze Brawl Stars bardzo dokładnie przeanalizowali grafikę, którą niedawno udostępnił Supercell.


31 stycznia na oficjalnym profilu Brawl Stars pojawiła się grafika, która od razu przykuła uwagę społeczności. Została ona wydana z okazji wypuszczenia nowego Zadymiarza – Ruffsa. Zawiera jednak na tyle ciekawe elementy, że stała się źródłem wielu różnych teorii.

Gracze doszukali się tutaj między innymi możliwej nowej skrzynki, nowego “Inventory” czy nadchodzących zmian u Crowa.

Co znaleziono na tej grafice?

Już kilka minut po jej opublikowaniu pojawiły się teorie o nowych odznakach. Co ciekawe, nawet Supercell odpowiedział na tę jedną wiadomość. Najpierw jednak należało odwrócić całą grafikę w taki sposób, by ta była łatwiejsza do rozczytania.

Odznaki wyglądają następująco:

To właśnie na tę teorię odpowiedziało Supercell, wyjaśniając, że raczej nie należy się spodziewać niczego w tym klimacie.

Nowa skrzynka znajduje się zaraz obok karmy. Trudno powiedzieć, czy rzeczywiście będzie to lootbox, czy może to jakieś nawiązanie do Clash Royale.

Kolejną podpowiedzią może być rzut oka na “Inventory”. Co z nim? Na ten moment zupełnie nie wiadomo, ale przewija się w teoriach o tym, że Supercell będzie chciał rozwinąć ten element Brawl Stars.

Ostatnią wskazówką może być wycinek ze statystykami Crow’a. Tutaj społeczność spekuluje, że może to jakieś nawiązanie do jego ewentualnych zmian.

Oczywiście żadna z tych informacji nie jest potwierdzona i nie należy jej w ten sposób traktować. To jedynie teorie, które mogą, ale nie muszą się sprawdzić.