w

Do jakich trybów w Brawl Stars nadaje się Colette, nowa postać w grze?

Do Brawl Stars zmierza nowa postać o nazwie Colette. Na jakich trybach sprawdzi się najlepiej, a które warto sobie odpuścić?


Colette to bardzo ciekawa postać, zawierająca w sobie zupełnie nową mechanikę, związaną z ogólnym zdrowiem przeciwników. Przypomnijmy, że bohaterka zabiera więcej obrażeń celom, które mają dużo HP i mniej, jeżeli przeciwnicy korzystają z Zadymiarzy z małą pulą życia.

Gdzie warto nią grać?

W jednym z najnowszych filmów, VCR podzielił się swoją opinią odnośnie tego, do jakich trybów warto wybierać Colette. Jego zdaniem:

  • Hot Zone – postać zupełnie się nie nadaje
  • Bounty – można grać, natomiast może być to problematyczne przez wzgląd na właściwości postaci (zadawanie obrażeń zależne od HP)
  • Gem Grab – warto grać, natomiast trzeba uważać na kontry
  • Solo – są zdecydowanie lepsze postacie
  • Duo – warto grać w szczególności na otwartych mapach

Youtuber wspomina, że postać prawdopodobnie otrzyma dodatkowe wzmocnienia, gdyż obecnie na większości trybów są lepsze wybory i jedynie na duo nowa bohaterka jest w stanie zadziałać coś więcej.

Jak nową postać ocenia społeczność? Opinie są bardzo mieszane. Jedni upatrują w niej swojego maina, inni uważają, że niepotrzebnie zajmuje Brawl Pass. Na finalną ocenę i ewentualne zmiany balansu będzie trzeba poczekać kilka tygodni, gdy gracze nauczą się wykorzystywać cały potencjał Colette.