w

Griff za darmo w Brawl Stars. Jak i kiedy odblokować nowego zadymiarza? Lipcowe wyzwanie

Fot. Nery

Supercell potwierdził, że jeden z dwóch nadchodzących zadymiarzy będzie darmowy.


Griff jest jednym z nowych zadymiarzy, który dzisiaj został zapowiedziany. Co ciekawe, Supercell stwierdziło, że będzie on dostępny za darmo. Oczywiście nie mogło to być zbyt proste. By otrzymać Griffa, trzeba będzie ukończyć wyzwanie.

O samym wyzwaniu już trochę wiadomo, choć Supercell zaznacza, że część rzeczy nie jest jeszcze ostateczna, więc wszystko może się tutaj jeszcze zmienić. Co więc wiadomo na ten moment?

Griff za darmo w Brawl Stars

Przede wszystkim należy się spodziewać, że Griff pojawi się w lipcu. Na to wskazuje sama nazwa wyzwania. Oprócz samego zadymiarza, w wyzwaniu będzie można odblokować także inne bonusy. Na ten moment całość ma pięć etapów.

Osoby, które poradzą sobie z wyzwaniem otrzymają Griffa za darmo, na tydzień przed wszystkimi innymi. Reszta będzie musiała kupić go w sklepie, lub liczyć na szczęście w skrzynkach.

Griff takuje za pomocą napiwków ze słoika Edgara i Collette. Napiwki działają w interesujący sposób. Dziewięć monet stopniowo rozprasza się w drodze do celu. Można zatem irytować odległych wrogów, ale prawdziwe spustoszenie sieją ataki z bliska.

Wykonując superatak, rzuca pięcioma banknotami o ostrych krawędziach, które formują szeroki stożek i zadają obrażenia, lecąc tam i z powrotem. Im dalej znajduje się wróg, tym większe obrażenia otrzymuje. Wracając, banknoty mogą przenikać przez ściany.

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars