w

Ilu Zadymiarzy planuje wypuścić Supercell do Brawl Stars? Czy twórcy mają górną granicę?

Dani, community manager odpowiedział na kilka pytań graczy Brawl Stars w ramach brazylijskiego “BIG Festival”.


Brawl Stars zbliża się do kolejnej granicy, jeżeli chodzi o ilość Zadymiarzy. W tym momencie łącznie jest ich 46, natomiast wiele miesięcy temu Supercell wspomniał, że możliwą granicą, po której wszystko zwolni będzie 70 postaci.

To oczywiście wydaje się nierealne, natomiast ponownie powróciła kwestia tego, ilu łącznie Zadymiarzy będzie chciał wprowadzić Supercell. Co na ten temat odpowiedział Dani?

Ilość Zadymiarzy w Brawl Stars

Jak dowiedzieliśmy się podczas prezentacji, postaci może być i 200 i gracze nie powinni przejmować się niepotwierdzonymi informacjami o tym, że Supercell ma zamiar zwolnić. Faktycznie jednak studio wie, że w pewnym momencie może dojść do sytuacji, w której ilość postaci będzie po prostu trudna do odpowiedniego zbalansowania.

Ponieważ pojawiła się liczba 200, od razu zaczęły się pytania, czy to właśnie tyle Zadymiarzy się pojawi, lub czy jest to jakaś górna granica. Co na to Supercell?

Jak czytamy, zdecydowanie nie.

“Hahah, to było bardziej o prezentacji. Ale nie wiem, przestaniemy wypuszczać Zadymiarzy w momencie, gdy staną się bardziej problematyczni, niż sprawiający radość, haha”

Można się więc domyślać, że w tym momencie Supercell nie ma wyznaczonej jakiejś magicznej granicy ilości Zadymiarzy. Póki co studio skupia się na ich tworzeniu i odpowiednim balansowaniu. Jak wszyscy wiemy, różnie to wychodzi i właśnie dlatego ta kwestia w ogóle się pojawiła.

Coraz większa ilość graczy uważa, że deweloperzy powinni na chwilę się zatrzymać i przeprowadzić reworki kilku Zadymiarzy, zmienić umiejętności i wyprostować balans. Nie ma jednak żadnych potwierdzonych informacji na temat takich planów.