w

Jak może wyglądać Brawl Stars w przyszłości? Gracze zachwyceni konceptem lobby

Jeden z youtuberów stworzył bardzo ciekawy koncept pokazując, jak kiedyś może wyglądać Brawl Stars.


Gracze Brawl Stars bardzo często tworzą różnego rodzaju propozycje i koncepty. Jest to jedna z najbardziej aktywnych społeczności, jeżeli chodzi o pomysły na temat tego, co można by było zmienić w Brawl Stars.

To dlatego koncept “AshClashYT” zdobył tak dużą popularność. Youtuber pokazał, jak kiedyś mogłoby wyglądać Brawl Stars, gdyby Supercell naprawdę wziął się do roboty.

Brawl Stars w przyszłości

Cały koncept wprowadza kilkanaście zmian i to na poziomie samego lobby. Na pierwszy rzut oka jest tu naprawdę wiele nowości. Jedną z ciekawszych jest coś absolutnie podstawowego, jak wskaźnik jakości połączenia internetowego.

Co zostało tutaj dodatkowo zmienione? Oczywiście system znajomych oraz:

Jakie są szanse, że kiedykolwiek BS dojdzie do takiego poziomu? Stosunkowo małe, ale nie jest to niemożliwe. Nowe skrzynki nie są w końcu tak trudne do zaprojektowania i dodania. Podobnie jest w kwestii innego rozkładu interfejsu. W Fortnite UI zmieniało się nawet co kilka tygodni.

Największy problem zapewne byłby z takimi elementami, jak awatary, system turniejowy czy wojny klubowe, ale to także tematy, które przewijają się w społeczności nie tyle od kilku miesięcy, ile całych lat.