w

Jak szybko wbijać pucharki w Brawl Stars?

Reklama

Pucharki są jedną z najważniejszych rzeczy w Brawl Stars. Jak wbijać je najszybciej?

Reklama

Pucharki są bardzo ważną częścią Brawl Stars. To właśnie dzięki nim możemy zdobywać kolejne przedmioty, postacie i tryby w grze. To wszystko za sprawą tzw. „Trophy Road”. W zależności od stanu pucharków, możemy odebrać przeróżne rzeczy.

Jak najszybciej zdobywać pucharki w Brawl Stars?

Sposobów na zdobywanie pucharków jest bardzo dużo. Najprostszym i w zasadzie najszybszym sposobem jest gra w tryb Showdown, który dostępny jest już od 30 pucharków. Do tego czasu należy po prostu grać w podstawowym trybie.

Co ważne, warto pamiętać o dobrym doborze postaci do konkretnych map. Na początku wszyscy posiadają Shelly i tylko nią mogą grać bez wydawania prawdziwej gotówki. Jest to brawler typowo na bliski dystans, więc nie toczcie zbyt wiele pojedynków zasięgowych, bo będą się one kończyć porażką.

Pucharki w Showdown

Jak zdobywać ich najwięcej? Oczywiście trzeba przeżyć, jak najdłużej. W tym celu wielu nowych graczy decyduje się po prostu czekać w krzakach. Jest to może nienajlepsza strategia, jeżeli chcemy nauczyć się grać, ale zdecydowanie ułatwia drogę do pucharków.

Wszystkich brawlerów po równo do 200 pucharków

Zdecydowanie nie warto wybierać sobie tylko jednego brawlera i cisnąć nim cały czas. Po osiągnięciu 200 pucharków na jednej postaci dobierani przeciwnicy są zdecydowanie lepsi. Dlatego warto zmienić swoich bohaterów w taki sposób, by ich poziom szedł w miarę równo.

To nie tylko pozwoli nam na szybkie zdobycie pucharków, ale też uchroni przed ich traceniem. Dzięki częstej zmianie postaci, nauczymy się również wszystkich umiejętności dostępnych w grze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars