w

Już wiadomo, o co chodziło z tymi sekretami w Brawl Stars. To skin do Colette

Wszystkie spekulacje zostały wyjaśnione. Przynajmniej te z podróżami w czasie czy współpracami.


Wczoraj pojawiło się sporo spekulacji, które zostały finalnie wyjaśnione. Teorie społeczności okazały się nietrafione, choć nie do końca. Supercell oficjalnie poinformował o nowej kampanii dla skina przeznaczonego dla Colette.

To ona zostanie główną bohaterką następnej kampanii na skórkę. Schemat pozostaje ten sam, czyli społeczność tworzy skina, który następnie ląduje w Brawl Stars.

Nowa kampania Colette

Głównym motywem ma być podróż w czasie. Jak czytamy na oficjalnej stronie:

“Kiedy Colette szukała pamiątek po Brawlerach, udało jej się znaleźć bardzo tajemniczy i potężny zegar… Urządzenie podróżujące w czasie! Teraz to od Ciebie zależy, w którym wieku Colette wylądowała z zupełnie nową skórką! Może starożytne epoki wśród dinozaurów? Albo średniowieczny rycerz w królestwie fantasy! A może daleko w przyszłość, jako coś, co tylko możesz sobie wyobrazić! Głosuj na swoje ulubione skórki i pomóż zespołowi Brawl Stars wybrać JEDNO niesamowite dzieło, które zostanie wprowadzone do gry!”

Choć całość została już ogłoszona, to swoje propozycje będzie można przesyłać dopiero 31 maja. Teraz, przez te kilka dni graficy z całego świata mogą przygotować swoje propozycje na nowego skina dla postaci.