w

Kiedy szansa na trafienie czegoś w Brawl Stars się zwiększa, a kiedy obniża? Mało kto o tym wie

Stosunkowo mało osób wie o tym, że skrzynki w Brawl Stars są skonstruowane w bardzo ciekawy sposób.


Wydawałoby się, że skrzynki mają stałą szansę na trafienie z nich czegoś ciekawego. Warto jednak wiedzieć, że w pewnych sytuacjach szansa na zdobycie chociażby nowego Zadymiarza jest większa, a po jego odebraniu możemy mieć pewne problemy z trafieniem czegoś sensownego.

Regularnie wygląda to tak, jak na górze. Jest to ogólnodostępna wiedza, która raczej nikogo nie zdziwi. Monety na początku i potem robi się coraz ciekawiej.

Kiedy to spada i rośnie?

Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że przykładowo otworzenie 30. skrzynek podnosi nam szanse na odblokowanie legendarnego Zadymiarza o 0.0048%. Teoretycznie niewiele, ale jednak ma to jakieś znaczenie. Wszystko po to, by gracze nie irytowali się za bardzo, jeżeli otworzą wiele różnych skrzynek i nic sensownego w nich nie będzie.

Przykładowo więc, jeżeli traficie Squeaka 21 maja, to jednocześnie stracicie 0.024% szans na coś legendarnego. Aby powrócić do “normalnego” dropu, trzeba otworzyć kolejne skrzynki.

Oczywiście należy to bardziej traktować jako ciekawostkę, natomiast może to w pewien sposób tłumaczyć, dlaczego czasem wydaje Wam się, że macie większego farta – to samo Brawl Stars pomaga w tym, żebyście się zbytnio nie denerwowali.