w

Jak wyglądają skiny do Gale z Brawl Stars, które znalazły się w finale i mogą wejść do gry?

Supercell jakiś czas temu zorganizował konkurs na skórkę do Gale. Wśród wszystkich propozycji studio wyłoni jednego skina, który potem trafi do Brawl Stars.


Supercell czasami organizuje konkursy społecznościowe, dzięki którym do Brawl Stars mogą trafić skórki stworzone nie przez deweloperów, a przez graczy. Właśnie trwa jeden z takich konkursów, który powoli zmierza do końca głosowania na finalistów.

Gracze w ramach konkursu tworzą skórkę do Gale, która zostanie wydana w okresie Świąt. By dojść do drugiego etapu, trzeba było zebrać przynajmniej 1000 głosów. Komu się to póki co udało?

Skórki z ponad tysiącem głosów

Głosowanie potrwa do 5 października. Potem Supercell wyłoni ostatecznego zwycięzce spośród wszystkich nadesłanych prac. Jak póki co wyglądają skiny, które mają szansę na znalezienie się w BS?

Jest duża szansa, że któraś z tych skórek wejdzie do Brawl Stars. Wszystkie zebrały przynajmniej tysiąc pozytywnych opinii. Właściwa faza eventu dobiegnie końca 5 października, natomiast wygranego poznamy dopiero 15 października.