w

Minął dokładnie rok od rozpoczęcia tego w Brawl Stars i w końcu zaczyna się coś dziać

Dzisiaj mija dokładnie rok od momentu, gdy na Youtube rozpoczął się tajemniczy stream z Brawl Stars.


Większość graczy zapewne już kompletnie o tym zapomniała, natomiast to właśnie dzisiaj mija rok od rozpoczęcia na Youtube transmisji “WKBRL”. Nadal jednak kompletnie nie wiadomo, czym ona jest i po co ją zorganizowano.

Przez te miesiące działo się tam naprawdę sporo, zaczynając od tajemniczych komunikatów i kończąc na dziwnych reklamach, jednak zdecydowana większość graczy zupełnie o tym zapomniała i trudno się dziwić. Nie miało to bowiem większego znaczenia dla rozwoju samego Brawl Stars.

W końcu coś zaczyna się dziać?

Standardowy komunikat “Już mówiliśmy, to całkowicie normalne” od kilku godzin jest przerywany charakterystycznym dźwiękiem i grafiką. Dzięki temu wiemy, że to zdecydowanie nie jest normalne.

Sam Supercell kilkukrotnie nawiązywał do tego streama, potwierdzając niejako, że rzeczywiście ma on coś wspólnego z deweloperami. Nigdy jednak wprost nikt tego nie przyznał.

Rok po uruchomieniu streama nadal wiadomo o nim tyle, że może być dosłownie wszystkim. Ma grafiki z BS’a, głosy pochodzące z gry Supercella, komunikaty, reklamy, wszystko kręcące się wokół Brawl Stars. Pytanie tylko, co z tego? Wydaje się, że na odpowiedź trzeba jeszcze poczekać.