w

Nani w Brawl Stars. Kiedy wyjdzie, umiejętności, statystyki, star powery i więcej

Informowaliśmy tydzień temu, że Nani będzie kolejną postacią, jaką zobaczymy w Brawl Stars. Zostało to dzisiaj oficjalnie potwierdzone.


Nani to niesamowicie ciekawy Brawler, który ma możliwość bardzo nietypowego atakowania przeciwników. Kształt jego potrójnego strzału jest na tyle oryginalny, że może dosięgać przeciwników pod naprawdę różnymi kątami.

Postać zupełnie nie nadaje się jednak do automatycznego celowania. Jej strzały łączą się na końcu jeden, co sprawia, że celując ręcznie, będziemy o wiele skuteczniejsi.

Nani w Brawl Stars

Nani ma w sumie 3360 punktów życia. Jej obrażenia to 3x po 980 (każdy pocisk). Jesteśmy w stanie strzelać na naprawdę dużym dystansie, a nasza umiejętność specjalna może zadać 2800 obrażeń.

Umiejętność specjalna pozwala kontrolować małego robota o nazwie Peep. Postać staje w miejscu i wypuszcza Peepa w świat. Tego kontrolujemy przez około 10 sekund, po czym sam wybucha. Możemy oczywiście nim wylecieć i od razu zadać obrażenia.

Dodatkowy gadżet sprawia, że Nani może się teleportować za pomocą Peepa. Ten zamiast wybuchać, po prostu odradza postać w wybranym miejscu. Brzmi nieźle?

Mamy do dyspozycji trzy star powery i są to:

  • Autofokus – Peep zadaje do 2500 dodatkowych obrażeń, zależnie od dystansu
  • Stal hartowana – Nani ponosi o 80% mniej obrażeń podczas superataku
  • Wybuch nadprzestrzenny – Nani eksloduje Peepa i teleportuje się do jego ostatniej lokalizacji.

Premiera postaci została zaplanowana na początek czerwca, dokładnie na 6.05.2020. Czyli do wyjścia Nani został tylko nieco ponad tydzień.