w

Odkryto motyw kolejnego sezonu, albo Zadymiarza w Brawl Stars? Gracze zupełnie to przegapili

W społeczności Brawl Stars pojawiło się sporo różnych dyskusji na temat możliwej tematyki albo sezonu, albo jednego z nowych Zadymiarzy.


Obecnie jest kilka teorii odnośnie motywu, jaki będzie towarzyszył kolejnej postaci. Wiele osób uważa, że może to być wodny Zadymiarz, inni wskazują, że chodzi tutaj o przeciwieństwo wody, czyli ogień. Nadal także z tyłu głowy wszyscy mają kota.

Tymczasem gracze zorientowali się, że Supercell wśród wszystkich nowości po cichu umieścił czaszki i elementy związane wprost z dinozaurami. Istnieje więc szansa, że wkrótce pojawi się coś związanego z tymi stworzeniami.

Nowy zadymiarz, czy może cały sezon?

Informacje na ten temat pojawiły się na kilku profilach na Twiterze. Starr Park, ale także i nowe środowisko zawierają elementy wprost nawiązujące do dinozaurów.

Od razu pojawiły się więc teorie, że może to mieć coś wspólnego z nadchodzącymi nowościami. I oczywiście jak najbardziej może to być prawdą. Na ten moment nie można jednak tego w żaden sposób potwierdzić. To jedynie domysły i teorie społeczności.

Jedynym dinozaurem, jaki pojawił się do tej pory w Brawl Stars był potwór w trybie Super City Rampage, jakiego gracze musieli pokonać. Czy to się zmieni – odpowiedź zapewne poznamy dopiero za kilka tygodni, a może i miesięcy.