w

Supercell potwierdza, że Power Play w Brawl Stars przejdzie gruntowny rework

Tryb kompetytywny w Brawl Stars przejdzie spore zmiany, które są na tyle duże, że zostały nazwane reworkiem.


Supercell doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gracze Brawl Stars lubią rywalizację. Dlatego już od dłuższego czasu przygotowywany jest pełnoprawny tryb rankingowy. Mimo tego, że BS jest grą mobilną, to ma naprawdę dużą scenę profesjonalną, a część społeczności zainteresowana jest pięciem się rankingach, a nie tylko casualową zabawą.

Rework Power Play

Jeden z deweloperów za pośrednictwem Twittera potwierdził, że Power Play przejdzie nie tyle małe zmiany, co cały rework. Oznacza to tyle, że Supercell podejdzie do tematu w zupełnie inny sposób.

Nie jest to zbyt dużym zaskoczeniem, bowiem było to zapowiadane już od jakiegoś czasu. Wtedy jednak wspominano tylko o dostosowaniu trybu do nowego podejścia studia. Teraz mówi się o kompletne przebudowanie Power Play.

Co to może oznaczać? Tego niestety nie wiadomo. Społeczność spekuluje, że deweloperzy będą chcieli wprowadzić rankingi, być może rangi i odciąć się od standardowych pucharków. To jednak niepotwierdzone informacje, które niekoniecznie muszą się sprawdzić.